2019 gegužės 5 d. Vaidilos teatre vyko bendruomenės „AŠ ESU“ 10 – ties veiklos metų sukaktį lydintis paramos koncertas „Laiškai mamai“, kuris buvo transliuojamas per LRT pirmąjį kanalą. Koncertu buvo siekiama atkreipti dėmesį į „nematomas“ priklausomų asmenų mamas, kenčiančias tylomis, dažnai taip ir liekančias begalinės aklos meilės savo vaikui šešėlyje.

Kartu su LR Prezidente Dalia Grybauskaite mes, bendruomenė „AŠ ESU“, atlikėjai ir koncerto rėmėjai siekėme padovanoti priklausomų asmenų artimiesiems naują viltį, kad yra kas gali ištiesti pagalbos ranką ne tik sergantiems priklausomybių ligomis, bet ir jų šeimos nariams. Skleidėme žinią apie pagalbos artimiesiems svarbą ir galimybę jos gauti.

Koncerto metu vilties žinutę visiems, kurių gyvenimus žaloja priklausomybės ligos, siuntė Ilona Balsytė, Erica Jennings, Bjelle, Kostas Smoriginas, Česlovas Gabalis, Kristina Žaldokaitė, Martynas Kuliavas, Domantas Razauskas. Ačiū Jiems.

Koncerto akimirkas rasite „AŠ ESU“ svetainės fotogalerijoje

Visą gegužės mėnesį bendruomenės „AŠ ESU“ veiklas, skirtas padėti priklausomų asmenų ir jų artimųjų sveikimo programoms, dar galite paremti trumpuoju numeriu telefonu ar SMS žinute 1454 (auka 5 eurai) arba pervesti paramą į „AŠ ESU” bendruomenės sąskaitą Nr. LT13 7044 0600 0764 9090.