Į mūsų bendruomenę kreipiasi asmenys, kurie patiria itin sudėtingas situacijas darbe ir šeimoje. Kartais dėl šių priežasčių jie negali atskleisti savo tapatybės, taip prarasdami galimybes dalyvauti projektų finansuojamose veiklose ir pan.

Nusprendėme ir tokiems žmonėms sudaryti lankstesnes sąlygas būti mūsų bendruomenėje bei suteikti progą įžengti į sveikimo nuo priklausomybių kelią.

Turimas tikslinis finansavimas riboja mūsų galimybes, todėl norint dalyvauti reabilitacijoje neatskleidžiant tapatybės ir derinant laikotarpį pagal aplinkybes, pageidaujama 600 Eur auka vienam mėnesiui.

Manome, kad padėti sveikti nuo priklausomybių, atsižvelgiant į individualią sveikstančiojo situaciją, yra prevenciškai tikslinga. Jeigu žmogus supranta, kad jam reikia pagalbos tuomet, kai jis dar turi šeimą, darbą, karjeros ambicijų ir dalyvauja sociume – yra tikimybė, kad jam pavyks išvengti pačių skaudžiausių priklausomybės ligos sukeliamų pasekmių.