Kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka gyventojų pajamų mokestį (GPM). 1,2 proc. šio mokesčio kiekvienas asmuo gali nukreipti savo nuožiūra. Tai reiškia, kad paskyrus 1,2 proc. GPM bendruomenei „Aš esu“, parama atkeliaus tiesiai mums, o ne į bendrą valstybės biudžetą.

Bendruomenė „Aš esu“ jau trylika metų teikia pagalbą priklausomiems žmonėms ir jų artimiesiems. Didžiąją dalį bendruomenės išlaidų padengia ESFA finansuojami projektai, kitas lėšas skiria šalpos organizacijos, geradariai, prisideda ir patys bendruomenės nariai, kai jie tampa pajėgūs, tačiau be asmeninės Lietuvos žmonių paramos mūsų veiklos vykdymas būtų ribotas.

Prašome Jus ir šiais metais paremti bendruomenę „Aš esu“ pervedant 1,2 proc. GPM. Tai galite padaryti užpildydami prašymą elektroniniu būdu:

  1. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės elektroninėje deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/
  2. Dalyje „Deklaravimas“ suraskite ir spauskite „Pildyti formą“.
  3. Skiltyje „Formos kodas“ įveskite FR0512, spauskite „Filtruoti“. Prie surastos formos pasirinkite pildyti vedlio principu.
  4. Pildydami FR0512 formą įveskite pavadinimą – Viešoji įstaiga „Aš esu” – arba Paramos gavėjo kodą: 306143271
  5. Skiltyje Mokesčio dalies dydis (procentais) įrašykite 1,2 (arba norimo dydžio).

[1] Lk 136 Jėzus pasakė palyginimą: „Vienas žmogus turėjo savo vynuogyne pasisodinęs figmedį. Kartą jis atėjo pažiūrėti jame vaisių, bet nerado. 7 Ir tarė sodininkui: ‘Štai jau treji metai, kaip aš ateinu ieškoti šio figmedžio vaisių, ir vis nerandu. Nukirsk jį, kam dar žemę alina!’ 8 Anas jam sako: ‘Šeimininke, palik jį dar šiais metais. Aš jį apkasiu ir patręšiu. 9 Rasi jis dar duos vaisių. O jei ne, tada jį iškirsdinsi’“