„Aš esu“ bendruomenės namai tarsi bičių avilys dūzgia ir vasaromis! Šįsyk kviečiame priklausomų asmenų artimuosius dalyvauti jiems skirtoje uždaroje psichoedukacinėje – patyriminėje grupėje. Liepos mėnesį atsisveikinsime su dabar dirbančios grupės dalyviais, o rugpjūtį namų duris atversime naujos grupės dalyviams. Grupės programa kurta, tobulinta ir mūsų bendruomenėje įgyvendinama jau daugiau nei 10 metų. Artimųjų lauks aštuoni susitikimai, kuriuos ves klinikinė psichologė, dr. Justina Kymantienė. Kviečiame kartu su grupe ieškoti atsakymų į jautrius klausimus: kaip teisingai padėti priklausomybės liga sergančiam žmogui? Kaip stiprinti motyvaciją kreiptis pagalbos? Kaip puoselėti asmeninę gerovę nepriklausomai nuo sergančio asmens pasirinkimų?

Džiaugdamiesi dalinamės žinia, kad Vilniaus miesto savivaldybė dovanoja dalyviams galimybę už grupės susitikimus nemokėti.

Grupėje galės dalyvauti tik užsiregistravę asmenys, todėl kviečiame užpildyti registracijos formą ir užsitikrinti sau vietą grupėje jau dabar:  https://forms.gle/meUHLDZaxyGcvwxMA