Atsižvelgdami į mūsų klientų poreikius, kurie kyla dėl sudėtingų darbinių ir šeimos situacijų, noro neatskleisti savo tapatybės, atsisakymo dalyvauti projektų finansuojamose veiklose, bendruomenėje „Aš Esu“ sudaroma galimybė pradėti sveikimo nuo priklausomybių kelią taikant lankstesnes buvimo bendruomenėje sąlygas, t.y. būnant nepilną reabilitacijos laiką.
Programoms pagal individualius asmens poreikius finansavimo neturime, todėl pageidaujama 900 EUR auka (už gyvenimą bendruomenėje 1 mėnesį gaunant visas paslaugas).
Manome, kad sveikimo nuo priklausomybių kelią pradėti atsižvelgiant į kliento individualią situaciją yra prevenciškai tikslinga: jei žmogus supranta, kad jam reikia pagalbos tuomet, kai dar turi šeimą, darbą, karjeros ambicijas ir dalyvauja sociume, yra tikimybės, kad jam pavyks išvengti pačių skaidžiausių priklausomybės ligos sukeliamų pasekmių.
